Bestuur en schoolleiding

De bestuurder van het Ashram College wordt voor de dagelijkse leiding, het onderwijs, de organisatie en de leerlingzaken onder andere ondersteund door de locatiedirecteuren en de teamleiding.

Bestuur

  

 

  
  • Piet Post (directeur-bestuurder a.i.)
  
  

Locatiedirecteuren en teamleiding

 
 

Alphen aan den Rijn

 
  
  
  • Leon van Amerongen (teamleider onderbouw 1-2)
  • l.amerongen@ashramcollege.nl
  
  • Danny Verbiest (teamleider onderbouw 1-2)
  • d.verbiest@ashramcollege.nl
  
  • Ronald de Rooij (teamleider mavo 3-4) 
  •  r.derooij@ashramcollege.nl 
  
  • Reindert Brouwer (teamleider havo 3-4-5)
  • r.brouwer@ashramcollege.nl
     
  
  • Susan Zandbergen (teamleider havo 3-4-5)
  • s.zandbergen@ashramcollege.nl
  
  • Thijs van Seggelen (teamleider vwo 3)
  • t.seggelen@ashramcollege.nl

 

  

Nieuwkoop

 
  
  • Gert-Jan Schotanus (locatiedirecteur)
  • g.schotanus@ashramcollege.nl
  
  

  • Esther Lankhaar (teamleider Nieuwkoop a.i.)
  • e.lankhaar@ashramcollege.nl